Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
agresja wobec wegetarian?
Autor Wiadomość
eunica 
Mały Veg

Wysłany: 2006-10-13, 13:06   ...

mi też okrtunie mięso w lodówce przeszkadza ... zwłaszcza zapach , niedobrze mi się robi... moi rodzice juz się przezwyczaili do tego że nie jem mięsa i mnie to obrzydza i przeważnie nie trzymają miesa w lodówce na widoku , jak cos to gdzies szczelnie zapakowane, a jeśli chodzi o "agresje" to mnie najbardziej denerwują komentarze ludzi w stylu że " pomieszkałabyś ze mną miesiąc i byś się przekonała" albo " ja to tak bym Ci ugotowała ( jakies mięso) , że byś jadła" . Poprostu jak ktoś mi coś takiego mówi to mam ochote zadźgać taką osobę , przeważnie to znajomi moich rodziców i normlnie wręcz czuje jak sobie myślą że jestem głupim dzieciakiem i że mnie rodzice rozpieścili i że to tylko moja głubia fanaberia ... mi się nawet nie chce z takimi osobami rozmawiać i przeważnie sobie wychodze w takim momencie ...

Xsolid_snakeX 
Veg nad Vegami
Kajusiowy wielbiciel

Wysłany: 2006-10-16, 21:22   

Na mnie kiedyś, a teraz to już tylko na mojego vege-kumpla, wołali z trybun Sałata, gdy uganiałem się za piłką.... Ludziska twierdzą, że sport to nie miejsce dla wegetarian.... :)

ozo 
Pilny Veg

Wysłany: 2006-10-17, 13:26   

Przeżyłem kiedyś bardzo emocjonującą rozmowę z kolegą ze studiów (na szczęscie juz nim nie jest). Kiedy dowiedział się, że jestem wege, zaczął się pienić (a był już po kilku głębszych), twierdząc, że jest to fanatyzm (blebleble)... że sprzeczne z naturą i że zrobi wszystko, aby mnie od tego odwieść (tak bardzo mnie lubił). Powoływał się przy tym na swoją siostrę, która rzekomo przez wegetarianizm nabawiła się anoreksji... :shock: Próbowałem zakończyć temat, gdyż czułem, że na słowach ta rozmowa się nie zakończy. W momencie, kiedy padło porównanie do faszyzmu i innych świństw tego typu, wstałem i odszedłem, nie chcąc robić bydła.
Jednak po jakimś czasie, gdy był trzeźwy, przeprosił mnie - za zachowanie, bo pogląd jego chyba się nie zmienił.

crazylikeastrawberry 
Łamacz Klawiatur
moderator

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2006-10-17, 13:50   

poglady Twojego kumpla niestety nie byly jakies odosobnione... wile ludzi mat akie kretynskie zdanie :-?

Cicha
Mały Veg

Wysłany: 2006-11-04, 15:07   

Ja tylko raz się spotkałam z agresywnym zachowaniem wobec mojej osoby tylko ze względu na poglądy skończyło się tym że zostałam spoliczkowana przez takiego jednego babiszona...ale to troche z mojej winy :-?

crazylikeastrawberry 
Łamacz Klawiatur
moderator

Wysłany: 2006-11-04, 16:23   

Cicha napisał/a:
Ja tylko raz się spotkałam z agresywnym zachowaniem wobec mojej osoby tylko ze względu na poglądy skończyło się tym że zostałam spoliczkowana przez takiego jednego babiszona...ale to troche z mojej winy

:shock: :shock: coo? ale o co dokladnie chodzilo>?

Cicha
Mały Veg

Wysłany: 2006-11-04, 18:28   

Głupia sytuacja...jechałam w pociągu do mojego przedziału wsiadło małżeństwo, pani miała na sobie futro, rozmawiałam ze znajomą i mówiłyśmy o wegetarianiźmie, owa pani przyłączyła się do rozmowy określając wegetarian jako ludzi którzy zamiast mózgu maja siano i że nic nie robią tylko szum nie wiadomo o co. Nie byłam wobec niej niemiła a ona przeciwnie od razu nastawiona bardzo agresywnie....i nie wytrzymałam tego powiedziałam że ma ładne futro i czy jest prawdziwe ona z dumą odpowiedziała że prawdziwe więc zapytałam czy przy zakupie dostała tez jego pozostałą część a ona wstała nazwała mnie idiotka i wymierzyła bolesny policzek :shock: ....noooo ale w pewnym sensie to moja wina :roll:

MoSSi 
Veg przez duże V
Master :)

Wysłany: 2006-11-04, 19:25   

A wg mnie to nie Twoja wina! Bardzo dobrze jej odpowiedziałaś!
Powiem to mojej cioci jak następnym razem odwiedzi nas w swoim nowym skórzanym płaszczyku... :twisted: Wg niej taki płaszczyk to nic takiegoi, że jak już tak bardzo ekologiczna jestem to mam nie stosować woreczków foliowych... chyba nie zrozumiała mnie :roll:
By drogi swej nie zmieniać
Nie zmieniać...

Hate 
Mentor
Pull The Plug

Wysłany: 2006-11-04, 19:51   

ja bym oddal :evil:

https://smialezdjeciapatrycji.wordpress.com/

I blog na fb:

https://www.facebook.com/...06096063015461/

crazylikeastrawberry 
Łamacz Klawiatur
moderator

Wysłany: 2006-11-04, 20:11   

ja tez sie nie zgodze z tym, ze to Twoja wina :evil: !
jak slysze o takich ludziach jak ten babsztyl to mi sie flaki przewracaja.. a jak mm z takimi doczynienia to juz wole nie mowic...

taffit 
VegAdmin
Pieprzony Bad Boy

Wysłany: 2006-11-04, 23:08   

stara jakaś jędza
pewnie odważyła się na policzek, bo była starsza

Jędruś 
Veg przez duże V

Wysłany: 2006-11-05, 00:21   

Witam Cicha

W takim przypadku zgłasza się sprawę do konduktora lub/i kierownika pociągu.
Obojętnie czy osoba jest starsza czy młodsza. Ona się wtrąciła do waszej rozmowy. Sprawa jasna.
Na drugi raz odechciało by się jej policzkowania, bo inaczej jeszcze stanie się waleczniejsza i będzie wszystkich dookoła policzkowała.
Pamiętaj: w pociągu rządzi kierownik pociągu, zazwyczaj powiadamia policję. Takie rzeczy się załatwia krótko jasno zwięźle w majestacie prawa, a policja, kierownik pociągu jest od upomnienia a nie ty.
Pamiętaj przy następnej okazji, nie wdawać się w żadne pyskówki czy bójki. Na chłodno, do organów porządkowych.

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:sloneczko:

mia 
Veg nad Vegami
Gallus domesticus

Wysłany: 2006-11-05, 12:10   

Od dawna twierdzę, że 99% kobiet po 50-tce powinno się poddawać humanitarnej eutanazji.
W wyjątkowych przypadkach, wiek ten można zaniżyć do okresu okołoklimakteryjnego :twisted:

crazylikeastrawberry 
Łamacz Klawiatur
moderator

Wysłany: 2006-11-05, 19:19   

mia napisał/a:
Od dawna twierdzę, że 99% kobiet po 50-tce powinno się poddawać humanitarnej eutanazji.
W wyjątkowych przypadkach, wiek ten można zaniżyć do okresu okołoklimakteryjnego

i to mowi wegetarianka :lol:

Czarna Niewdowa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-05, 20:50   

tylko osba wyprowadzona z rownowagi i wlasnej przypisanej cieploy ciala potrafi posunac sie do takiego czynu jak owa kobieta.

ja bym to porownala do tej sytuacji:
dziewczynka 8-letnia, z dobrego domu, zawsze grzeczna i kulturalna, zaczepiona na korytarzu w szkole przez rozhisteryzowana nauczycielke. nauczycielka przed chwila wybiegla z ubikacji damskiej, w ktorej zastala nieprzyjemny widok w toalecie. w poblizu znajdowala sie dziewczynka i zostala posadzona o owy syf i krzykiem naprostowana:
-Idziesz zaraz po sobie posprztac! W toalecie wyglada jak w szambie!
Dziewczynka sie broni mowiac cichutko,ze to nie ona. Pedagog nalega. Krzyczy i wyrzuca niesprawiedliwe oskarzenia. Dziewczynka puchnie ze zlosci na twarzy, w koncu nie wytrzymuje i ostatkiem sil wykrzykuje:
-Ty glupia stara kurwo!

...

Odpowiedz do tematu