Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Hate
2008-07-12, 18:42
Wrocław (Gdzie zjesc i wypic)
Autor Wiadomość
daria 
Wyższy Stan Ducha

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-09-19, 12:26   

chłopcy i dziewczynki z breslau, to może może w sobotę jakaś wspólna degustacja?? :lol:

jomojo 
Mały Veg

Wysłany: 2008-09-19, 13:31   

W jednym z ostatnich numerów "Metra" lub "Echa miasta" zjechali dość mocno tego GreenWaya. Ciekawe na ile słusznie, niedługo sprawdzę.

szmeras 
Ostoja Wiedzy
ja latam!

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2008-09-19, 14:18   

daria napisał/a:
chłopcy i dziewczynki z breslau, to może może w sobotę jakaś wspólna degustacja?? :lol:

Daria: bardzo chętnie :-) Z tym że raczej nie wcześniej niż o 16.30-17.00 z uwagi na obchody Tygodnia Zrownoważonego Transportu (jest wycieczka rowerowa po Festung Breslau, niby ma się skończyć koło 16, ale myślę, że przedłużenie jest możliwe...). Co Ty na to?

sajetan_tempe 
Veg Niebanalny
Wódz Samouk

Wysłany: 2008-09-19, 14:26   

szmeras napisał/a:
daria napisał/a:

Daria: bardzo chętnie :-) Z tym że raczej nie wcześniej niż o 16.30-17.00 z uwagi na obchody Tygodnia Zrownoważonego Transportu (jest wycieczka rowerowa po Festung Breslau, niby ma się skończyć koło 16, ale myślę, że przedłużenie jest możliwe...). Co Ty na to?

Ja potwierdzam. Będziemy na tej samej wycieczce (choć na innych rowerach)... Chętnie zobaczyłbym jakieś wegetariańskie oblicza :D .

szmeras 
Ostoja Wiedzy
ja latam!

Wysłany: 2008-09-19, 21:02   

dobra Sajetan, to my po wycieczce jedziemy konsumować, a skoro nikt inny nie chce z nami (boją się?) to trudno...A może to tylko taki żart był ;-)

szmeras 
Ostoja Wiedzy
ja latam!

Wysłany: 2008-09-20, 19:08   

Jomojo: a za co ich zjechali? Bylismy dzisiaj, Greenway jak kazdy inny, choc widac, ze dopiero sie rozkrecaja, obsluga jeszcze troche zamotana ;-) I nie ma znizek studenckich...
A rynkowa Vega niech sie chowa 8-)

Alispo 
Veg Do Potęgi

Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2008-09-20, 22:17   

za to ze nie ma swiezych sokow,ze zarcie takie sobie,podejrzanie rownoczesnie wychwalali Vegę..

szmeras 
Ostoja Wiedzy
ja latam!

Wysłany: 2008-09-20, 22:50   

haha, za to dziś był jakiś taki dziwny pan, zamawiał chyba z pół godziny bo o każdą potrawę wypytywał barmankę, na koniec wziął samosy, ale i tak skwitował, że bar się długo nie utrzyma, bo będzie za mało klientów i że jest za drogo. Akurat staliśmu obok, zaprotestowaliśmy na to 'za drogo', na co on stwierdził, że jest przecież Vega i tam jest taniej ( :megapolew: ). A potem poszedł jeść te samosy łyżką :mrgreen:

daria 
Wyższy Stan Ducha

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-09-21, 09:50   

ehh, nie doczytałam ostatnich postów bo wyjechałam wcześniej
ale do green trafiłam
i jestem zawiedziona

nie ma świeżych soków to fakt :(
jedzenie...hmmm
wziełam samosy bo je uwielbiam i chciałam sprawdzić jak tu smakują a mam porównanie z prawdziwymi!
i bardzo się zawiodłam!
ciasto miękkie - pewnie dlatego że już zrobione i leżą sobie i czekają
ale farsz taki sobie - nijaki
mało przyprawiony :)
do tego sos indyjski nawet ok ale nie pasował mi do samosów - powinien być jakiś pomidorowy i ziołowy na zimno a nie na ciepło

surówki zwykłe - nic takiego, ale ok. tylko czerwona kapuste fee dla mnie bo z rodzynkami :D
aha... było napisane że samosy danie wegańskie a dostałam ogórki polane jogurtem czy śmietaną :evil:

A. zamówił naleśnika - ok. całkiem smaczny!

Koleżanka wzieła tort szpinakowy i nie wiem czemu jak spróbowalam to prawie zwymiotowałam :( jakiś taki mdły był!!

a i jeszcze zupa kapuśniak - całkiem smaczna ale mało kwaśna

ogólne wrażenie.... trochę drogo ale i tak taniej niż w wedze i mam nadzieję, że się rozkręcą i że będzie smaczniej!

Alispo 
Veg Do Potęgi

Wysłany: 2008-09-21, 12:13   

daria napisał/a:

aha... było napisane że samosy danie wegańskie a dostałam ogórki polane jogurtem czy śmietaną :evil:

one byly w zestawie z ogorkami?pieknie zaczynaja.. :roll: to nie wiem czy sie wybiore..zaryzykowac to by mozna bylo swiezy sok,ale ich nie ma;)

vanityy 
Veg Do Potęgi

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2008-09-21, 13:03   

czasem jak was czytam, to nie rozumiem o co wam chodzi.
Green to fast food więc chyba nie oczekujecie jedzenia na złotych talerzach :roll:
Ja jak coś już tam jem, to mówie, że chce z surówkami wegańskimi i bez problemu.

Można pogłaskać naszego królika i nadać mu imię. Królik ma to w dupie a państwu będzie miło

Alispo 
Veg Do Potęgi

Wysłany: 2008-09-21, 17:08   

vanityy napisał/a:

Ja jak coś już tam jem, to mówie, że chce z surówkami wegańskimi i bez problemu.

no to fajnie,ale widac nie wszedzie pojmuja co jest weganskie.A tego chyba mozna oczekiwac w takiej knajpie ;)

arahja 
Veg Do Potęgi
jestę bucą

Pomogła: 47 razy
Wysłany: 2008-09-21, 18:07   

daria napisał/a:

Za późno... ;) Ale w tygodniu się wybiorę, oj wybiorę :)

xkidslovefruitx 
Veg Niebanalny
too punk to be drunk

Wysłany: 2008-09-22, 15:51   

sajetan_tempe napisał/a:
Ja również się cieszę... Wreszcie będzie normalna alternatywa dla pozostawiającej wiele do życzenia Vegi...

niby dobrze, że alternaywa ale wolałabym jednak coś innego niż green way. Nuda po prostu - to samo żarcie w całej polsce.

szmeras 
Ostoja Wiedzy
ja latam!

Wysłany: 2008-09-22, 17:18   

a ja dostałam samosy z 3 surówkami wegańskimi bez proszenia o to. I była czerwona kapustka z rodzynkami i sosik z soczewicy, po tym, co pisała daria troche balam się, że to będzie inny sos, bo nie wiedziałam, jak się nazywa. Na szczęście był taki, jak powinien. Samosy były smaczne, ile wspólnego z 'prawdziwymi' to nie wiem, bo się nie znam, ale w sumie mnie to nie obchodzi, ważne, żeby smakowało :mrgreen:

No i szczerze mówiąc, drodzy wegetarianie, pamiętajmy, że jest to BAR wegetariański i nie spodziewajmy się cudów. Wg. mnie, Greenway jest przyzwoity.

PS: soków świeżych nie mają, ale mają te 'tłoczone' i jakieś ekologiczne, wiec można sobie coś wybrać.

Odpowiedz do tematu