Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ilu nas jest w Częstochowie?
Autor Wiadomość
verde84 
Mały Veg

Wysłany: 2009-03-28, 14:54   ilu nas jest w Częstochowie?

czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi ilu jest wegetarian, wegan w naszym mieście?

taffit 
VegAdmin
Pieprzony Bad Boy

Wysłany: 2009-04-01, 18:50   

za mało ;)

CJWarlock 
Łamacz Klawiatur
Ravedome.org

Wysłany: 2009-04-02, 21:26   

300.

verde84 
Mały Veg

Wysłany: 2009-04-03, 17:26   

jesteś pewny? skąd masz takie dane?

CJWarlock 
Łamacz Klawiatur
Ravedome.org

Wysłany: 2009-04-04, 14:50   

verde84 napisał/a:
jesteś pewny?

Tej liczby - nie. ;)

Cytat:
skąd masz takie dane?

Szacunkowe, z życia, spotkań, rozmów, wiedzy o wegetarianizmie osób nie znanych mi osobiście.

anness
Mały Veg

Wysłany: 2009-06-22, 15:55   

myśle że mniej nas jest niestety

VeMalarka 
Mały Veg

Wysłany: 2009-08-10, 21:00   

Podejrzewam, że mało, za mało ...:) pozdrawiam

CJWarlock 
Łamacz Klawiatur
Ravedome.org

Wysłany: 2009-12-15, 01:56   

Jakis festyn wege wielki by sie przydal i mniejsze regularnie, oraz ogórnie załatwiona zalecona szkołom edukacja o diecie wege w szkołach, to by sie od razu wiecej wegusiów znalazło. A to tylko 2 pomysły. No dobra, 3 pomysły.

Ankara 
Mały Veg
Wilczyca

Wysłany: 2010-01-29, 15:34   

Witajcie!

wegetarianka od 11 lat. Nie wiedziałam o ty forum i pewnie wiele osób też nie wie. Może spróbować podawać jego adres na wszelkich ulotkach demonstracyjnych czy koncertowych? Moglibyśmy też umieszczać np. banner z odnośnikiem na swoich majspejsach itp. Jestem pewna, że wielu ludzi, zwłaszcza młodych, szuka kontaktu z innymi wegetarianami z własnego miasta.

Pozdrawiam częstochowskich liściojadów;)

taffit 
VegAdmin
Pieprzony Bad Boy

Wysłany: 2010-01-29, 16:33   

Ankara napisał/a:
Może spróbować podawać jego adres na wszelkich ulotkach demonstracyjnych czy koncertowych? Moglibyśmy też umieszczać np. banner z odnośnikiem na swoich majspejsach itp.

Każda promocja Vega jako narzędzia dla kontaktów wegetariańskich jest mile widziana.

Myślę, że w końcu przyda się też w Częstochowie jakieś wege spotkanie. Niekoniecznie związane z aktywizmem.

CJWarlock 
Łamacz Klawiatur
Ravedome.org

Wysłany: 2010-02-14, 16:19   

taffit napisał/a:
Ankara napisał/a:
Może spróbować podawać jego adres na wszelkich ulotkach demonstracyjnych czy koncertowych? Moglibyśmy też umieszczać np. banner z odnośnikiem na swoich majspejsach itp.

Każda promocja Vega jako narzędzia dla kontaktów wegetariańskich jest mile widziana.

Myślę, że w końcu przyda się też w Częstochowie jakieś wege spotkanie. Niekoniecznie związane z aktywizmem.

Niestety wątpię w satysfakcjonującą frekwencję takiego spotkania, nawet gdyby było czysto konsumpcyjne. A to ze względu na atomizację i konsumeryzm społeczeństwa, wynikające ze, świadomego bądź nie, przyjęcia samozadowolenia na pierwszym lub jednym z pierwszych miejsc w systemie wartości. Nie będę jednak siał defetyzmu, zatem jeśli komuś się uda zrobić coś na poziomie i z głową to chętnie zobaczę, a jak ten ktoś zechce to myślę, że byłbym nawet w stanie pomóc.

Gosia. 
Pilny Veg

Wysłany: 2010-05-23, 09:30   

Witam częstochowian!
Nie wiedziałam, że jest tyle vegów w Cz-wie...

OluHH 
Veg Dojrzały
OluHH

Wysłany: 2010-08-08, 22:49   

Wybacz Warlock moją złośliwość, ale pewnie byś się spóźnił... subtelną godzinkę ;)

Ale tęsknię za obieraniem marchewek, kiwi i zwiędłych buraków...;) Co się stało z Vege Cooking Show? Tam się sporo ludzi zbierało zawsze...

Ankara 
Mały Veg
Wilczyca

Wysłany: 2010-08-10, 20:03   

chętnie bym przyszła na takie spotkanie, jeśli ktoś się podejmie organizacji;)

mały off: przypadkowe odkrycie mojej koleżanki - w Realu na stoisku z wędlinami (brr) jest cała masa produktów Polsoja! do wyboru, do koloru, tofu burgery, parówki sojowe, cuda. miejscówka najgorsza z możliwych, bo pewnie większość vegów omija je szerokim łukiem, o ile w ogóle nie omija marketów.

taffit 
VegAdmin
Pieprzony Bad Boy

Wysłany: 2010-08-10, 20:13   

Ja nie omijam, bo z Północy pochodzę, więc mam blisko do owego rogu sojowej obfitości :mrgreen:

Odpowiedz do tematu