Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ilu nas jest w Częstochowie?
Autor Wiadomość
CJWarlock 
Łamacz Klawiatur
Ravedome.org

Wysłany: 2010-08-30, 23:45   

OluHH napisał/a:
Wybacz Warlock moją złośliwość, ale pewnie byś się spóźnił... subtelną godzinkę ;)

Nie pozostanę dłużny, hehe: na gwiazdy się czeka - wyczekiwane robią lepsze wejście. ;) Haha! ;) Kiddin'. ;)

Cytat:
Ale tęsknię za obieraniem marchewek, kiwi i zwiędłych buraków...;)

Będę pamiętał. ;) Za 'złośliwość' dostaniesz do obrania te najbardziej zwiędłe, hehe. ;D

Cytat:
Co się stało z Vege Cooking Show? Tam się sporo ludzi zbierało zawsze...

W tym miejscu co kiedyś? Tam to po którejś edycji jakiś nomen omen złośliwiec niewegański doniósł do sanepidu jakoby niby coś było nie tak (nie pamiętam, co, jakaś totalna błahostka typu odniesienie miseczek w nie dokładnie to miejsce co trzeba - w każdym razie tej skali - nawet nie wiem, czy faktyczna czy zmyślona) i lokal miał małą kontrolę w tej sprawie, oczywiście zdaną perfekt, ale to akurat nie była przyczyna, przeciwnie - po prostu nie było takich koncertów, żeby pokaz w nich zawrzeć w jakimś logistycznie sensownym wymiarze czasowym, a potem to się miejsce zreformowało pod względem szefostwa i klimatu i powywalał nowy szef z kalendarza co bardziej off-owe koncerty i zostawił samo ą ę, więc najwyżej kiedy indziej i gdzie indziej. Miejsc jest co nieco. Z tego co wiem to było wege jedzonko na niektórych imprezach reggae, tyle że bez pokazu.

Ogólnie można by coś zrobić. Ostatnio Dni Częstochowy były, ale za późno z plakatu się dowiedziałem. Jak jakieś okoliczności sprzyjające się pojawiają to piszcie do mnie na priv - nie siedzę z nosem w necie, jak odpowiednio wcześnie dowiem się o jakimś festynie to może uda się pod niego podłączyć z pokazem i stoiskiem. To dobra forma promocji, zatem piszcie jak coś się będzie miało wydarzyć.

sir_lucasso 
Veg nad Vegami

Wysłany: 2012-07-23, 19:17   

+1 od września.
Wracam do Czewy po kilku latach nieobecności od czasu ukończenia studiów :)

Przy okazji rozglądam się za jakim pokojem/mieszkaniem.. może kto szuka do towarzystwa wega-aspiranta? :)

sir_lucasso 
Veg nad Vegami

Wysłany: 2012-09-09, 10:13   

Żyje tu kto w ogóle? Starzy przyjaciele odwiedzeni, a teraz szukam jakiego cłeka do towarzystwa. Może schował się tu kto w jakim kącie i go nie widać?

Piotek_Malina 
Veg Dojrzały
WGSGH Zibi

Wysłany: 2012-09-20, 23:39   

taffit - dlaczego drwisz sobie z godła ?

czy dlatego, że symbolizuje anachronizm ewolucyjny, a może uważasz, że nie ma już szansy nikogo zaatakować ?!

taffit 
VegAdmin
Pieprzony Bad Boy

Wysłany: 2012-09-21, 15:16   

dlatego

Veggie 
Mały Veg

Wysłany: 2012-09-25, 14:31   

+ 5 tyle osób znam (licząc ze mną) z Cz-wy. Cienizna, w Krakowie te kręgi są dużo większe.

O forum z pewnością mało osób wie, sama zresztą dowiedziałam się przypadkowo przed momentem gdy szukałam w internecie przepisu na falafel.

:bye:

Miła Gosia 
Veg Do Potęgi
eko pedał

Pomogła: 28 razy
Wysłany: 2012-09-27, 20:19   

dlaczego tede kurwą jest?
taffit napisał/a:
dlatego

taffit 
VegAdmin
Pieprzony Bad Boy

Wysłany: 2012-10-01, 11:30   

Rozmowy kontrolowane!
Prosimy zachować kulturę wypowiedzi!
Na forum wegetariańskim nie rzucamy mięsem!

CJWarlock 
Łamacz Klawiatur
Ravedome.org

Wysłany: 2012-10-27, 22:36   

sir_lucasso napisał/a:
Żyje tu kto w ogóle? Starzy przyjaciele odwiedzeni, a teraz szukam jakiego cłeka do towarzystwa. Może schował się tu kto w jakim kącie i go nie widać?

Wyślij czasem priv wiadomość do osób z tego wątku, tak sobie myślę. :) Ja tu z różną częstością zaglądam, ostatnio rzadko, a jak priv wiadomość dostanę to mailem mi przychodzi info o tym i sprawdzam. Może inni robią podobnie, tak przypuszczam. :)

sir_lucasso 
Veg nad Vegami

Wysłany: 2012-10-28, 19:35   

I słusznie prawisz. Nie pomyślałem o tym, że tak właśnie można zrobić.
Podziękował peace za poddanie pomysłu :)

CJWarlock 
Łamacz Klawiatur
Ravedome.org

Wysłany: 2012-10-29, 12:04   

sir_lucasso napisał/a:
I słusznie prawisz. Nie pomyślałem o tym, że tak właśnie można zrobić.
Podziękował peace za poddanie pomysłu :)

Nimasprawy. :) A bo tak sobie patrzę na wymianę zdań w tym wątku i odległości czasowe pomiędzy postami i tak mi przyszły na myśl takie przyczyna i rozwiązanie. :)

Odpowiedz do tematu