Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjecia przed i po
Autor Wiadomość
krzysztof
Veg Do Potęgi

Wysłany: 2013-04-19, 02:36   

Cześć :sloneczko:

Przetłumaczony fragment wywiadu z Mimi
Surowy weganizm krzepi
http://weganizm.blox.pl/2...izm-krzepi.html
http://weganizm.blox.pl/h...21.html?1001038

:bye:

żabka77 
Veg Niebanalny

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2013-10-13, 22:18   

wydaje mi się że Mimi jak już to jest po operacjach plastycznych a nie że witarianizm ją tak odmłodził w parę lat...
ogólnie te przykłady zza oceanu to dla mnie trochę abstrakcja, niechby ktoś pokazał swoje zdjęcia, bez interwencji chirurga plastycznego, sztabu wizażystek i fotoszopa

giya 
Veg nad Vegami

Wysłany: 2013-10-14, 00:09   

ja jestem ciekawe co będzie jak tej dziewczynce ktoś da - o ile ona się skusi - szyneczkę czy coś takiego.

mam w rodzinie taką rodzinę co miała dziecko któremu nie dawali coli ani słodyczy, dziecko nie znało tego i było git, tylko że myśmy o tym nie wiedzieli :)

daliśmy dziecku coli i czekolady zupełnie z dobrej woli, samo chciało się napić, a cola była wtedy, plus czekolady - bo to dobre i dzieci lubią.

w efekcie rodzice przyszli z awanturą, a od tej pory dziecko zdobywało potajemnie słodycze i bunkrowało je w swoim pokoju...

no ale tu kwestia etyczna i to może inaczej działać.

osobiście też mam takie rodzaje pokarmu których nie zjem, bo kwalifikuję je jako karmę dla zwierzaków :/

Milia 
Wyższy Stan Ducha

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2013-10-14, 17:17   

Pisanie o dziecku ze "swietnie wyglada" jest niepowazne. Oczywiscie ze jest sliczniutka bo jest dzieckiem, ale kryterium "swietny wyglad" jest zdecydowanie dla doroslych bab.
Mnie w diecie tego dziecka martwi glownie kwestia organizacyjna: o ile inne dzieci w przerwie moga sobie pojsc cos kupic albo zjesc w szkolnej stolowce, to ta mala jest zdana na to co jej rano dadza rodzice, i jesli zdarzy sie tak ze zgubi albo zapomni to nie ma nic do jedzenia.
Ostatnio zmieniony przez Milia 2013-10-14, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  

donia 
Mały Veg
weg-optymista :)

Wysłany: 2013-10-14, 20:27   

@Milia, trochę ciężko jest zgubić 10 bananów ;-) Bo jak mniemam, to dziecko jest w stanie pomieścić w sobie za jednym posiedzeniem więcej owoców niż niejeden z nas zjada w ciągu całego dnia.
Co do kwestii organizacyjnych, to przecież owoce też można dostać w szkole. Zwłaszcza teraz, kiedy w Ameryce dostają bzika na punkcie uczenia ludzi, jak się poprawnie odżywia. Z resztą, wydaje mi się, że w przypadku takich "alternatywnych" rodziców, dziewczynka będzie pewnie zdana na homeschooling albo inną nietradycyjną formę edukacji, gdzie taki sposób odzywiania nie jest niczym dziwnym.
Z resztą, wszystko da się jakoś ogarnąć organizacyjnie ;-)

arahja 
Veg Do Potęgi
jestę bucą

Pomogła: 44 razy
Wysłany: 2013-10-14, 20:44   

Milia napisał/a:
o ile inne dzieci w przerwie moga sobie pojsc cos kupic albo zjesc w szkolnej stolowce

U mnie nie było takiej opcji, żeby coś sobie kupić, a stołówka działała na abonament płacony z góry. Więc trochę chybiony argument.

an 
Veg Do Potęgi
UCZCIWOŚĆ ponad TWA

Pomogła: 36 razy
Wysłany: 2013-10-15, 03:38   

O jakiej dziewczynce piszecie?

http://www.youtube.com/wa...E&feature=share Rewelacyjny wykład naukowy o wierzeniach, cudach, religii, moralności ...

.... http://www.youtube.com/wa...feature=related
Ostatnio zmieniony przez an 2013-10-15, 04:20, w całości zmieniany 1 raz  

samarableed
Mały Veg

Wysłany: 2013-10-15, 22:10   

Bez przesady, ja swego czasu też jadłam surowo i to w większości 80/10/10 i pomimo mojego młodego wieku (wtedy miałam 16 lat) jakoś dawałam radę. Sposób żywienia nie kolidował z życiem towarzyskim, no chyba że mówimy o grupowych wizytach w McDonaldsie, które od lat sobie odpuszczam. Dziecko ma w takim przypadku na pewno super-wyedukowanych rodziców (pod względem żywieniowym, oczywiście) i nie sądzę, aby wychowywane w duchu miłości do zwierząt itd. miało ochotę na zboczenie z tej ścieżki. ; )

krzysztof
Veg Do Potęgi

Wysłany: 2013-10-16, 10:23   

Cześć :sloneczko:

żabka77 napisał/a:
wydaje mi się że Mimi jak już to jest po operacjach plastycznych a nie że witarianizm ją tak odmłodził w parę lat...
ogólnie te przykłady zza oceanu to dla mnie trochę abstrakcja, niechby ktoś pokazał swoje zdjęcia, bez interwencji chirurga plastycznego, sztabu wizażystek i fotoszopa

Żabka77 masz jakiś ciekawy materiał na ten temat to śmiało wrzucaj .

Mimi jest od bardzo dawna dawna znana w wege. środowisku więc jakiekolwiek kombinacje zaraz zostały wychwycone przez wprawne oko ,zresztą w palcówce gdzie wykonuje się zabiegi jest personel ,dodatkowo należy założyć kartę - już dawno wyszło by na świtało dzienne - chyba ,że zabiegi wykonuje pokątnie z udziałem "profesjonalnego plastyka" z Chin lub Wietnamu gdzieś w piwnicy.
Dodatkowo jest bardzo znana osoba nie tylko w Kalifornii - interesują się nią tysiące osób.Na tego typu pytania zawsze jednoznacznie odpowiada .
Mimi Kirk interview
http://www.louisewallis.net/?page_id=243
Cytat:
...LW: You haven’t had plastic surgery. Do you hope that other women will follow your lead and choose to age naturally?

MK: No I haven’t had plastic surgery or botox or any other fillers. I do hope more women will opt to be natural. I’ve seen some bad plastic surgery and I feel it’s not healthy for the body to go through that trauma. I’d rather live longer than possibly cut my life short just for looks....

Milia napisał/a:
....
Mnie w diecie tego dziecka martwi glownie kwestia organizacyjna: o ile inne dzieci w przerwie moga sobie pojsc cos kupic albo zjesc w szkolnej stolowce, to ta mala jest zdana na to co jej rano dadza rodzice, i jesli zdarzy sie tak ze zgubi albo zapomni to nie ma nic do jedzenia.

Milla jeśli chodzi o kwestie organizacyjne to możesz zerknąć na Wegańskie dziecko na diecie RAW - Faychesca Graham
w temacie Jedzonko witariańskie dla dziecka
http://www.forumveg.pl/vi...start=30#143828

:bye:

chris1986 
Pilny Veg
Chris1986

Wysłany: 2016-02-21, 14:21   

niekoniecznie moje przed i po odnośnie weganizmu, ale bardzo szybko zrezygnowałem na początku z mleka, następnie z czerwonego mięsa (którego de facto i tak jadłem bardzo mało) a potem przeszedłem na weganizm. Zainteresowałem się fitness gdyż po prostu pewnego dnia miałem dość tego jak wyglądam i jak się czuję, zostałem również licencjonowanym intruktorem fitness, choć w tym zawodzie nie pracuję:D

PRZED

PO

Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 78 razy
Wysłany: 2016-02-21, 14:55   

No całkiem sympatycznie. Zdjęcie ,,po" też by mogło być bez koszulki. Kontrast ze zdjęciem ,,przed" byłby penie jeszcze większy.

Połykaj z Surri

Miła Gosia 
Veg Do Potęgi
eko pedał

Pomogła: 28 razy
Wysłany: 2016-02-21, 16:02   

Też głosuje za aktualnym zdjęciem bez koszulki
Ostatnio zmieniony przez Miła Gosia 2016-02-21, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  

chris1986 
Pilny Veg
Chris1986

Wysłany: 2016-03-06, 12:44   

Miła Gosia napisał/a:
Też głosuje za aktualnym zdjęciem bez koszulki

Się robi:D

Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 78 razy
Wysłany: 2016-03-06, 19:34