Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: krzysztof
2012-04-25, 06:59
Kraków - hurtownia owoców
Autor Wiadomość
Rafael
Mały Veg

Wysłany: 2010-08-04, 11:11   Kraków - hurtownia owoców

Nie wiedziałem gdzie o to zapytać więc wybrałem tutaj.

Próbowałem kiedyś diety w pełni witariańskiej przez 5 miesięcy, jednak kupowanie kilogramów owoców w Auchan jest bardzo kosztowne, a jakość jest tak marna, że nie było sensu tego kontynuować.

Od października będę mieszkał w Krakowie i zastanawiam się czy to miasto nie daje większych możliwości odnośnie tej diety.
Stąd moje pytanie: czy jest w Krakowie jakaś wielka chłodnia / hurtownia, coś podobnego do tego w tym filmiku? http://www.youtube.com/watch?v=6fFAYRITky0

Krzysiek 
Veg nad Vegami

Wysłany: 2010-08-04, 16:47   

Na Rybitwach jako freganin masz za darmo, co tylko znajdziesz. Mój znajomy pracuje tam w hurtowni, mówił że można kupić po cenach hurtowych, tylko po co, z hurtowni po tygodniu wyrzuca się często jeszcze dobry towar, bo kary są za dłuższe przetrzymywanie...

Rafael
Mały Veg

Wysłany: 2010-08-05, 20:51   

:shock: WOW, z początku myślałem że zrobiłeś błąd pisząc "freganin" zamiast "veganin", ale po wpisaniu tego słowa w google otworzył się przedemną cały świat nowych możliwości. Na pewno wpadnę tam zobaczyć jak zacznie się rok akademicki :-)

żabka77 
Veg Niebanalny

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2010-08-08, 18:14   

freeganizm, perspektywa kusząca... po opłaceniu rachunków, czynszu i studiów zostało mi na dzień dzisiejszy 50zł w portfelu, także cieszę się że to co będę niedługo musiała uprawiać ma jakąś nazwę, ideologię i ogólnie jest trendy. Zawsze się człowiek czuje częścią jakiejś społeczności :)

siano007 
Natchniony Veg
siano

Wysłany: 2012-03-25, 22:05   Owoce z giełdy rolniczej

Witajcie, to mój dopiero drugi post tutaj więc nie gniewajcie się jeśli w złym miejscu zakładam:) Chciałbym was zapytać o kupowanie owoców hurtowo, czy kupujecie tak? a jeśli tak to gdzie, bo dowiedziałem się ostatnio o giełdach rolniczych, że jest sporo taniej tylko podobno nie za bardzo chcą tam sprzedawać pojedynczym osobom mniejsze ilości. Głownie chodzi mi o banany hehe:D studiuje wf i sporo się ruszam :shep: , także bazuje ostatnio głównie na nich i chciałem się zaopatrzyć w większą ilość bo sporo mnie wychodzi kupując codziennie na targu. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tej sprawie to proszę niech się tutaj z nami podzieli, czyli gdzie kupuje, co i za ile, no i w jakich ilościach. Ewentualnie jeśli ktoś wie coś o tanich i dobrych bananach, jak je dostać to proszę o info:)

Pozdro Michał :D

Ewikus
Mały Veg

Wysłany: 2012-04-25, 16:54   

Ja bym była bardzo wdzięczna gdzie można znaleźc wyrzucone jedzonko na śląsku, najlepiej w okolicach Katowic....bo gdzie giełda warzywna to wiem, ale wyrzuconego tam nie znalazłam.
pozdrawiam

Odpowiedz do tematu