Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
głodny weg w Poznaniu
Autor Wiadomość
Rad 
Pilny Veg

Wysłany: 2013-02-14, 18:52   

A mnie tam zupa z soczewicy w GW smakuje... ;) Jak tak czytam Wasze posty odnośnie vege miejsc, to się cieplej na serduchu robi... Chyba się przeprowadzę, albo zamiast na wykład ruszę w weekend z kolędą.. :lol: Piszcie- niech się stanie zieleń i bezmięsność wreszcie w tym Poznaniu.. ;)

filifjonka 
Veg przez duże V
powered by plants

Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2013-02-14, 21:37   

Mi serduszko rośnie jak jadę tramwajem z Uczelni i za każdym razem widzę, jak to jakieś wegańskie łobuzy zeszpeciły mury miasta bluźnierczymi hasłami "go vegan!" :-D

Rad 
Pilny Veg

Wysłany: 2013-02-14, 22:18   

Toż to szook ogromny- biedne mury! :D

holencja 
Mały Veg

Wysłany: 2013-02-15, 01:37   

filifjonka napisał/a:
Mi serduszko rośnie jak jadę tramwajem z Uczelni i za każdym razem widzę, jak to jakieś wegańskie łobuzy zeszpeciły mury miasta bluźnierczymi hasłami "go vegan!" :-D

mam tak samo! na trasie mijam trzy takie bluźniercze napisy i za każdym razem się uśmiecham na ich widok!

Naziyah 
Ostoja Wiedzy

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2013-02-20, 07:29   

byłam w Chwirocie, no i wszystko się potwierdza - duża porcja, ale na plastiku i mikrofalówka podgrzewa, ale z subiektywnych odczuć to całkiem mi smakowało (wzięłam Strogonoff sojowy). Pewnie jeszcze wrócę i spróbuję czegoś jeszcze, może nawet dzisiaj ;)
Po 5 latach - podejscie do weganizmu #2!

xwegax 
Łamacz Klawiatur
Skinheadfrau

Wysłany: 2013-03-03, 19:05   

przypadek sprawił, że byliśmy w zeszły weekend w Poznaniu. Próba zjedzenia kolacji (ok. 19-20 w sobotę) w Chwirocie zakończyła się niestety niepowodzeniem. Bar sprawiał wrażenie zamkniętego na stałe.

Zarówno sobotnią obiadokolację, jak i niedzielny lunch jedliśmy w barze Apetyt przy ul. Szkolnej 4 - niby zwykły bar mleczny, ale sporo opcji wegetariańskich, część nadaje się do zweganizowania. Ceny super.
Oi!

Naziyah 
Ostoja Wiedzy

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2013-03-03, 21:04   

hm, to ciekawe... czyżby moja wizyta przyczyniła się do upadku? ale w weekendy co do zasady chyba zamknięte tam jest.

btw wczoraj chciałam zjeść w Kwadracie i był taki tłum, że musiałam obejść się smakiem!
Po 5 latach - podejscie do weganizmu #2!

soulsugah 
Veg Niebanalny

Wysłany: 2013-03-03, 22:03   

Naziyah napisał/a:

btw wczoraj chciałam zjeść w Kwadracie i był taki tłum, że musiałam obejść się smakiem!

Przechodziłem ulicą i potwierdzam! Wszystkie stoliki zajęte! :o

Odpowiedz do tematu