Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
co dziś ćwiczyliśmy?
Autor Wiadomość
orzechova 
Guru Veg
żółtodziób

Pomogła: 77 razy
Wysłany: 2019-07-04, 09:33   

bombelki to chyba nie muszą uczyć się pływać, grunt, żeby nie zapomniały jak to się robi ;) to prawda?
Teraz jest taka piździawa że wieczorami trzeba w kurtce chodzić O.o
wczoraj jak wracałam z pracy to wiatr mi zerwał z głowy kask rowerowy i prawie mnie zdekapitował tym paseczkiem który się zapina pod brodą. Ogólnie kaski rowerowe są aerodynamiczne, ale mój ma królicze uszy ;) które zaburzają przepływ powietrza.
A dzisiaj po pracy jadę na zumbę na plaży! peace

Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 78 razy
Wysłany: 2019-07-12, 18:30   

orzechova napisał/a:
bombelki to chyba nie muszą uczyć się pływać, grunt, żeby nie zapomniały jak to się robi ;) to prawda?

Podobno tak, dlatego poszedł tak wcześnie, ale jeszcze bez asekuracji nie był w wodzie.
orzechova napisał/a:
Teraz jest taka piździawa że wieczorami trzeba w kurtce chodzić O.o

A idź pani z tym zimnem! Demotywujące jest.

Marzy mi się powrót na jogę, muszę poszukać w swojej nowej okolicy.

Połykaj z Surri

orzechova 
Guru Veg
żółtodziób

Wysłany: 2019-07-16, 09:58   

też czasem chodzę na jogę.. na jutjuba :lol:

Moonlight_Girl 
Pilny Veg

Wysłany: 2020-01-28, 16:39   

Staram się codziennie ćwiczyć i aktywnie spędzać czas. Rower, rolki i od czasu do czasu siłownia i przynajmniej 45 do godziny spaceru dziennie i nabicie 10k kroków. Dzięki lekkiej zimie nie jest z tym źle tylko ten smog popołudniami i wieczorami :(

beavnicka 
Mały Veg

Wysłany: 2020-02-04, 17:02   

Zasiedziałość.
Spacery ostatnio co najwyżej
- jak u staruszki... peace

ale tja...tesz oglądała ostatnimi czasy co nieco z ćwiczeń na jutjubje. :siekieryzada:
Ostatnio zmieniony przez beavnicka 2020-02-04, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  

bruno 
Pilny Veg

Wysłany: 2020-02-14, 17:34   

Czy ćwiczenie bez siłowni jest bardziej ekologiczne, nie zużywamy prądu na oświetlenie hali. Tylko jakieś biegi czy pompki, przysiady?

arahja 
Veg Do Potęgi
jestę bucą

Pomogła: 45 razy
Wysłany: 2020-04-06, 11:11   

Jak wam idzie na kwarantannie? Coś robicie czy boczek rośnie?

Od stycznia chodziłam na fitness tak jakoś trzy razy w tygodniu, na zmianę intensywne kardio, pilates i joga. Trzy tygodnie temu rumakowanie się skończyło, a szkoda, bo pierwszy raz w życiu byłam tak nakręcona na sport.

Więc zaczęłam znowu biegać i okazuje się, że nagle wszyscy są biegaczami i muszą chodzić na moją trasę :P Na usprawiedliwienie, ta trasa jest jedyną niewyasfaltowaną w promieniu 5 km. Nie pomaga mi też to, że... biegać po prostu nie lubię. I nie wiem, czy mi to kiedykolwiek przejdzie.

Za to z jogą nie mam takich problemów i ćwiczę z YT na macie wieczorami. Mam taką wizję, że jak znowu otworzą fitnessy, nie umrę na pierwszych zajęciach i tego się trzymam. :D

orzechova 
Guru Veg
żółtodziób

Wysłany: 2020-04-06, 15:08   

Ja robię, bo jak nie robię, to rosnę w oczach O.O
też zrobiłam sobie marzec miesiącem cardio [robię na orbitreku, interwały], a tu kicha i zamknęli siłownie w połowie miesiąca.. biegać nie mogę, bo mam coś z kolanem, zagłada spowodowała że przepadła mi wizyta u fizjoterapety :<
też ćwiczę przed telewizorem, lubię jogę z Małgorzatą Mostowską, i treningi z serii Insanity [mam na pendrivie, ściągnęłam sobie z dziesięć lat temu ale ciągle są jare :D tylko niestety dość mocno obciążają stawy, bo jest dużo skakania i wysoka intensywność..]
Lubię też krótkie treningi na youtube na kanale MadFit, z australijską weganką eks-baletnicą. Polecam ;)
A w temacie wzorców ruchu, bolących kolan itp. polecam filmiki Marka Purczyńskiego, i Athletic Development.

Arahja, polecasz jakieś ciekawe kanały na YT? :)

D.M. 
Guru Veg
weg liberalny

Wysłany: 2020-04-06, 15:17   

A ja zupełnie nie lubię takiego zaawansowanego sportu, tym bardziej poza domem. Robię tylko niektóre ćwiczenia, trwające maksymalnie kilkanaście minut dziennie, bo wiem, że zupełne nierobienie jest szkodliwe. Epidemia nie zmieniła nic w tym zakresie.

arahja 
Veg Do Potęgi
jestę bucą

Pomogła: 45 razy
Wysłany: 2020-04-06, 16:03   

orzechova, na YT joguję z Yoga With Adriene, ma mnóstwo filmów i różne poziomy. Lubię jej spokojną energię.
Ostatnio znalazłam Mady Morrison, szukałam yin jogi i wyskoczyła wysoko w wynikach. Podoba mi się, bo mówi do mnie po niemiecku :lol:

Coś bardziej intensywnego tez by się przydało, ale nie chcę skakać sąsiadom nad głową :D

D.M. 
Guru Veg
weg liberalny

Wysłany: 2020-04-07, 16:12   

:offtopic:
orzechova napisał/a:
mam coś z kolanem

Jeżeli to coś podobnego do zwyrodnienia stawu, to warto dużo chodzić (np. starać się częściej rezygnować z wind czy samochodów) oraz jeść dużo sezamu. A dodatkowo, warto w ogóle bardziej troszczyć się o wapń; być może, nauczyć się pić napoje z wapniem. Może też okazać się, że pomoże witamina K.

Odpowiedz do tematu