Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Vege strongman!
Autor Wiadomość
Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 78 razy
Wysłany: 2012-03-06, 20:51   Vege strongman!

A po co mam jeść mięso? To niepotrzebne zabijanie zwierząt. Jego jedzenie jest niezdrowe. Silni mężczyźni mięsa nie potrzebują! – to słowa Patrika Baboumiana, zwycięzcy niemieckich zawodów strongamnów.

171 cm wzrostu i 116 kilo wagi, zwycięzca wielu krajowych zawodów i uczestnik międzynarodowych mistrzostw świata. Od lat na diecie wegetariańskiej, Patrik eksperymentuje z weganizmem. Jak czytamy na jego stronie próby idą pomyślnie. Najsilniejszy człowiek w Niemczech jest weganinem!
Czy weganizm, a wcześniej wegetarianizm negatywnie odbił się na jego dotychczasowym treningu? Jak sam mówi:

To co się okazało, to to, że w przeciągu pierwszych 6-ciu miesięcy miałem prawdziwą eksplozję, jeśli chodzi o osiągi. I od wtedy poszło to razem w parze – od kiedy stałem się strongmanem, jestem także wegetarianinem. (…) moje osiągi poprawiły się. Jest totalną bzdurą stereotyp, jakoby mięso było niezbędne do dobrych osiągów, czy w ogóle do dobrego samopoczucia.

Więcej usłyszycie na poniższym filmiku (tłumaczenie polskie):

Patrik bierze również aktywny udział w kampaniach PETY. To prawdopodobnie jeden, z najpotężniejszych ambasadorów weganizmu na świecie.

Profil patrica na szajsbuku
https://www.facebook.com/...190322544333196

źródło

Połykaj z Surri
Ostatnio zmieniony przez Surri 2012-03-06, 20:51, w całości zmieniany 1 raz  

Tomasz Makrela 
Veg przez duże V
pinkg pomg

Wysłany: 2012-03-06, 21:05   

O jaaa! Już wiem, jak zamknąć pysk komuś, kto kwestionuje siłę wegetarian. Dzięki.

Tequilla 
Veg Do Potęgi
wujek dobra rata

Wysłany: 2012-03-07, 16:36   

ha nieźle!

cat bless you

Ines 
Veg nad Vegami

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2012-03-07, 20:05   

Mmmmmm, przystojniak :lewituje:
Ciekawe, czy jest wolny :mrgreen: Podobają mi się dobrze zbudowani, umięśnieni weg(etari)anie ;)
a szczerze, to takiego na własne oczy nie widziałam :hmmm:
Ostatnio zmieniony przez Ines 2012-03-07, 20:07, w całości zmieniany 2 razy  

Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 78 razy
Wysłany: 2012-03-08, 07:25   

jak dla mnie fuj ;)
Ale chyba nie o to tu chodzi 8-)

Połykaj z Surri

Tequilla 
Veg Do Potęgi
wujek dobra rata

Wysłany: 2012-03-08, 18:25   

ja ostatnio na siłownie zacząłem chodzić.. tak z pół roku i też tak będę wyglądał :mrgreen:
ale faktycznie hasło ma dobre i dające do myślenia - słonie, goryle to przecież stricte wegetarianie. Skoro roślinki u tych istot przekładają się na siłę, to czemu nie miałoby tak być u ludzi? :)

cat bless you

Tosiek 
Ban!
Ktosiek

Wysłany: 2012-03-08, 19:04   

Ciekawe od jak dawna eksperymentuje z veganizmem, od jak dawna jest na wege diecie i ile lat pożerał kawałki martwych zwierząt oraz różne odżywki dla pakermenów?
W porównaniu do "Conana" i Tarzana ten peta-strong-man z tymi worami pod oczami wygląda kiepsko.

Goryle i słonie w naturze żyją w innym (o wiele cieplejszym i bogatszym w żywność) klimacie (w porównaniu do klimatu europejskiego). Jak ktoś ma wątpliwości to niech wypuści grupę goryli na Podhalu.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Tosiek 2012-03-08, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  

Tomasz Makrela 
Veg przez duże V
pinkg pomg

Wysłany: 2012-03-08, 19:15   

Tosiek napisał/a:
Ciekawe od jak dawna eksperymentuje z veganizmem, od jak dawna jest na wege diecie

Wegetarianinem jest od 2005, weganinem od grudnia 2011.

Tosiek napisał/a:
W porównaniu do "Conana" i Tarzana ten peta-strong-man z tymi worami pod oczami wygląda kiepsko.

To jest strongman, a nie kulturysta. Ma być silny, a nie ładnie wyglądać.

Wegetariańskiego kulturystę masz na przykład tu:

Oczywiście zarówno strongmani, jak i zawodowi kulturyści to chodzące tablice Mendelejewa i ten teutoński siłacz pochłania więcej sterydów i różnej maści odżywek niż ja normalnego pokarmu - no ale zawsze to coś.
Ostatnio zmieniony przez Tomasz Makrela 2012-03-08, 19:23, w całości zmieniany 2 razy  

Tosiek 
Ban!
Ktosiek

Wysłany: 2012-03-08, 19:30   

Tomasz Makrela napisał/a:

Czyli bardzo krótko.Podobnie można by pożerać kawałki zamordowanych zwierząt, faszerować się prochami na wzrost energii, siły i wytrzymałości a na kilka lat przed promocją swojego wizerunku i swojej osoby przejść na wege a nawet na vegan.
Nie uznaję tego gościa za vege strongmana. Gdyby od urodzenia był na wege diecie to wtedy mógłby być nazywany vege strongmanem.

Cytat:

Każda Kobieta ma inny gust co widać po komentarzach.

Jak taki z niego strong to niech przepłynie z kawałkiem lodowca do spragnionych i głodnych dzieci w Afryce.

Tomasz Makrela 
Veg przez duże V
pinkg pomg

Wysłany: 2012-03-08, 19:40   

Tosiek napisał/a:
Gdyby od urodzenia był na wege diecie to wtedy mógłby być nazywany vege strongmanem.

Nie rozumiem. Gdyby przeszedł na wegetarianizm w wieku lat dwóch, to już by nie mógł zostać wegestrongmanem? Czemu?

I czy działa to w drugą stronę: jak ktoś był przez pierwsze dwa lata życie wegetarianinem, a później przeszedł na mięsożerstwo - to już nie może zostać niewegestrongmanem? Kim w takim razie będzie, gdy w wieku lat dwudziestu zacznie się siłować z tirem? Wegestrongmanem jedzącym od 18 lat mięso?
Ostatnio zmieniony przez Tomasz Makrela 2012-03-08, 19:54, w całości zmieniany 3 razy  

krzysztof
Veg Do Potęgi

Wysłany: 2012-03-08, 22:26   

WITAM :sloneczko:

Uważany za jednego z najsilniejszych ludzi na świecie Joe Rollino ( 104 lata ) były weget. od urodzenia , jego matka była weget.
szerzej
http://www.forumveg.pl/vi...&start=15#80502

:bye:

Martuśka 
Veg nad Vegami

Wysłany: 2012-03-09, 09:33   

Ale plakat Patrickowi zrobili fajny, i z twarzy sympatyczny

Tequilla 
Veg Do Potęgi
wujek dobra rata

Wysłany: 2012-03-09, 11:38   

dla mnie istotne jest to, że swoje niezwykłe wyniki osiągnął już na diecie roślinnej. A jeśli chodzi o kulturystów dokładnie, jak napisał Makrela - ciężko chyba znaleźć znanego kulturystę, który zbudował swoją masę mięśniową zupełnie naturalnie ( i nie chodzi tylko o odżywki, ale także o sterydy).

cat bless you

Ines 
Veg nad Vegami

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2012-03-09, 23:10   

Tosiek napisał/a:
Tomasz Makrela napisał/a:

Czyli bardzo krótko.Podobnie można by pożerać kawałki zamordowanych zwierząt, faszerować się prochami na wzrost energii, siły i wytrzymałości a na kilka lat przed promocją swojego wizerunku i swojej osoby przejść na wege a nawet na vegan.
Nie uznaję tego gościa za vege strongmana. Gdyby od urodzenia był na wege diecie to wtedy mógłby być nazywany vege strongmanem.

Cytat:

Każda Kobieta ma inny gust co widać po komentarzach.

Jak taki z niego strong to niech przepłynie z kawałkiem lodowca do spragnionych i głodnych dzieci w Afryce.

nie każdy miał to szczęscie urodzić się w wegetarianskiej rodzinie:/ najwazniejsze, ze czlowiek zmienil swoja diete, zmniejszajac w ten sposob popyt na mieso, dzieki swej slawie i osiagnieciom bardziej promuje wegetarianizm niz ktos, kto odnosi sie do miesozercow z nienawiscia. Twoj tekst troche brzmi mniej wiecej tak, jakbym miala czuc sie winna, ze do 19go roku mojego życia dzieki pokarmowi miesnemu rozwinal mi sie duzy biust, przez co dobrze wygladam, pomijajac fakt 7 lat mojego wegetarianizmu, bo to w koncu niewiele. Oczywiscie bedac cale zycie wegetarianka/weganka nie mialabym prawa tak wygladac. Powinnam sie wstydzic czlonkow ciala mego, bo wyksztalcily sie kosztem zwierzecej krzywdy.

[ Dodano: 2012-03-09, 23:14 ]
Surri napisał/a:
jak dla mnie fuj ;)
Ale chyba nie o to tu chodzi 8-)

ale ja to tak tylko pofantazjowałam ;) jednak nie można zaprzeczyć, że mimo wszystko wyglada sympatycznie, chyba nawet sam nie mogl pohamowac smiechu w chwili robienia tego zdjecia :-)
Ostatnio zmieniony przez Ines 2012-03-09, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  

taffit 
VegAdmin
Pieprzony Bad Boy

Wysłany: 2012-03-10, 10:40   

Czy mam prawo nazywać się wegeadminem?

Odpowiedz do tematu