Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto pali ???

Czy palisz tytoń?
tak
24%
 24%  [ 86 ]
nie
75%
 75%  [ 261 ]
Głosowań: 347
Wszystkich Głosów: 347

Autor Wiadomość
saso 
Łamacz Klawiatur
mechanik

Wysłany: 2004-07-08, 19:03   

Cytat:
palenie jest nalogiem, tu nie chodzi o zwykla chec zapalenia tylko o potrzebe organizmu, ktora nalezy zaspokoic
oczywiście że tak, ale bez przesady. Jestem palaczem z 10cio letnim stażem, ale w życiu nie użyłbym takiego argumentu w sytuacji kiedy niepalący nie życzy sobie żebym niepalił. Wiem dodkonale co to za nałóg, ale stwierdzenie
Cytat:
to jest tak jak gazy;]] nie mozesz opanowac checi zapalenia;]]]
oznacza że wszystko inne jest na drugim planie, papieros ponad wszystko- a przecież tak nie jest.. Jakbym miał niepalić cały dzień to zrobiłbym to jeśliby sytuacja tego wymagała. I zawsze wychodzę ze szlugiem kiedy komuś to nieodpowiada, jeśłi nie ma gdzie wyjść- nie palę. Nie mam prawa zatruwać innych choćbym nie wiem jaką filozofię do tego wymyślił. I powiem jeszcze że gdybym był niepalący to nie dłbym sobie palaczom w kaszę dmuchać. Żaden by przy mnie nie zapalił- jeśłiby mi to przeszkadzało. Tak dokłądnie i apeluję do was niepalący- nas palaczy trza trzymać krótko.
Pozdrawiam.

xsmolarzx 
Mały Veg

Wysłany: 2004-07-08, 22:05   

w tv mowili ze w Irlandii wchodzi lub weszedl zakaz palenia w barach .w angli tez cos takiego obowiazuje chyba,prawda to ?

dredziak 
Mały Veg

Wysłany: 2004-07-08, 23:02   

wiec tak, jak akurat nie rzucam to pale, i mam problem z ograniczeniem palenie w pubach:/
co do szkoły to wkurza mnie jak nowe roczniki staraja sie pokqzać jakie to nie sa cool i zwalaja sie na przerwie do kibla na fajke tak ze az na korytaszu jest szaro, ani sie odlac ani nic, ja pale w szkole zadko bo zazwyczaj na przerwach mam inne zajecia, i przedewszystkim nie pale w kiblach, bo nie lubie paradowac z fajka przezd całą szkołą, mam swwoje zaciszne miejsce.

renka 
Ostoja Wiedzy

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2004-07-10, 17:54   

A ja pewnego zeszlorocznego listopadowego ranka postanowilam sobie, ze papierosy to nie to co lubie najbardziej i po prostu jak na razie udalo mi sie od nich uciec (bez jakichs okrutnych przejsc i wyrzeczen z mojej strony-a ze palilam od podstawowki to przez kilka ladnych latek podkoloryzowalam czernia nieco swoje pluca...) ;)

bebetka 
Pilny Veg

Wysłany: 2004-07-10, 23:24   

Cos w temacie, na wesoło:

Kiedys słyszałam następująca opinię: "Palacze sa najbardziej tolerancyjnymi ludźmi na tej planecie. Palacz nigdy nie będzie miał pretensji do niepalącego, że tenże nie pali"

:D

natka pietruchy 
Natchniony Veg

Wysłany: 2004-07-29, 23:21   

nie pale i nie znosze jak ktos pali w mojej obecnosci :siekieryzada:

a niech tylko jakis palacz dmuchnie mi dymem w twarz :chainsaw:

nasty_girl 
Veg nad Vegami

Wysłany: 2004-07-31, 20:42   

dodaje kolejny glos do listy niepalacych :D pomimo ze od kilku lat kumpela usiluje wpedzic mnie w nalog (zeby miec od kogo zulic fajki ;) ) twardo sie trzymam i nigdy nie sprobowalam nawet, chociaz kusilo kiedy czasem z nerwow drzaly rece... :-? ale w sumie palacze mi za bardzo nie przeszkadzaja, ot byle nie dmuchali mi w nos :D moze to kwestia zakonserwowania w pubach 8-)

Koyaanisqatsi 
Veg Dojrzały

Wysłany: 2004-07-31, 21:53   

nigdy nie palilam, nie pale, i chyba nie bede palic papierosow :D
kiedys sprobowalam i to mi wystarczylo ;) coz za ochydny smak w ustach, smierdzace palce feeee a ogole to nie lubie dymu, najgorzej jak sie wraca z knajpy -wtedy wszystkie ciuchy cuchna niemilosiernie...
dobrze, ze u mnie w domu sie nie pali i nawet goscie musza sie zadowolic paleniem na balkonie...nawet w zimie :twisted:
a tak przy okazji to wydaje mi sie , ze ostatnio sporo osob rzuca palenie -5 moich znajomych z uczelni mocno walczy z tym paskudnym nalogiem , a kilka osob juz na dobre rzucilo(przynajmniej tak twierdza:) ja w kazdym razie trzymam za nich kciuki

haireisis 
Pilny Veg

Wysłany: 2004-09-24, 22:25   

przyznaje sie bez bicia :) , ze pale i to juz od dosyc dawna. najgorsze jest to, ze choc dostrzegam mnostwo minusow to jednak lubie palic. jest to nalog nie tyle fizyczny, co psychiczny. nie wyobrazam sobie poranka i wieczoru bez fajki, tak samo jak nie zapalenia po jedzeniu etc... :-|

[ Dodano: 2004-10-21, 14:44 ]
hmm kto by pomyslal :) a jednak probuje rzucic i musze przyznac, ze calkiem niezle mi idzie, juz czwarty dzien bez fajki :) juz pierwszego dnia bez fajki stwierdzilam, ze palacze rzeczywiscie bardzo smierdza :) chyba wraca mi wech :) :sloneczko:

azja 
Mały Veg

Wysłany: 2004-11-11, 18:40   

Witam.
Nigdy nie paliłam, nie palę i nie zamierzam tego robić....Jest mi z tym dobrze!!! :D
Smutne jest to, że tak wiele osób pogrążonych jest w tym nałogu... :(

Alispo 
Veg Do Potęgi

Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2004-11-11, 23:26   

ja zdecydowanie nie pale i przesladuje palaczy ;)

scrible 
Wyższy Stan Ducha
szatanista

Wysłany: 2004-11-11, 23:58   

Alispo napisał/a:
ja zdecydowanie nie pale i przesladuje palaczy ;)

Czyżby hXl :?: :-| Ta k sie tylko pytam, bo ja też nie przepadam za palaczami :mrgreen:

POZDRO

Piątek godzina 22:00 czczimy szatana, naszego pana!!!
Kto nie słucha dostanie bana.

manu
Mały Veg

Wysłany: 2004-11-12, 12:26   

ja musze stwiedzic ze troche w zyciu papierosow wypalilem ,ale stwierdzilem ze to neima sensu bo sie wciagne w nalog i poco mi to?moze jestem wredny ale smiesza mnie ludzie ktorzy chca dopuscic do takiego stanu ze wpadna w nalog to glupota(pali takie dziecko w wieku 15 lat i co mysli ze fajnie bedzie,pali dzien w dzien i przeciez wie ze sie uzalezni. nie ono musi chodzic razem z innymi ludzmi do kibla w szkole bo niebeda go lubic)paranoja.ale to ich wybor jak chca sobie w tym wieku niszczyc pluca to prosze ja niezabraniam i niemam nic przeciwko.

Alispo 
Veg Do Potęgi

Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2004-11-12, 14:56   

Cytat:
Czyżby hXl Ta k sie tylko pytam, bo ja też nie przepadam za palaczami

nie...a glowny moj powod anty- to testowanie na zwierzetach..

frik??? 
Ostoja Wiedzy
skate or cry

Wysłany: 2004-11-13, 19:20   

pety fuj, polecam oblookać http://dwd.hu/ :)

Odpowiedz do tematu