Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Warzywa i owoce za darmo
Autor Wiadomość
Tosiek 
Ban!
Ktosiek

Wysłany: 2012-07-31, 23:19   Warzywa i owoce za darmo

W Hiszpanii odbył się protest rolników. W ramach promocji swoich towarów (warzyw i owoców a może i innych roślin np. ziół) rozdali je za darmo. Protest dotyczył bardzo niskich cen w punktach skupu.
Jeżeli wybieracie się do Hiszpanii to lepiej na wieś np. do takich rolników jak ci którzy w ten sposób protestowali.
Uwaga na sztucznie pędzone i sztucznie uprawiane warzywa, owoce i zioła. Geny takich roślin mogą tworzyć z ludzi sztucznie pędzone i popędzane mutanty.

Więcej info na:
http://wolnemedia.net/gos...war-bezplatnie/
Ostatnio zmieniony przez Tosiek 2012-07-31, 23:28, w całości zmieniany 2 razy  

Łysica 
NieVeg

Wysłany: 2012-07-31, 23:31   

Szufla!
Od kiedy pamiętam to oni zawsze marudzą i narzekają.Nie jestem przeciwny,rolnikom,tylko dlaczego żaden z nich nie powie ile dostaje dotacji z uni.Jedna pani(rolnik) z Andaluzji ma w swoim posiadaniu ok.18tyś.hektarów i dostaje rocznie ok.3miliony euro dotacji,za to tylko że posiada grunty rolnicze.A jest bardzo cwana bo to wszystko dzierżawi,innym osobom/rolnikom,i ma kasiurkę można by powiedzieć że za darmo.

Tosiek 
Ban!
Ktosiek

Wysłany: 2012-08-02, 11:10   

To oznacza, że eurodotacje tworzą chory system lichwiarskiej rządzy pieniędzy.
W Hiszpanii jest wielu anglików, niemców, szwedów i innych nacji, które dosłownie część Hiszpanii skolonizowali poprzez lichwiarskie sztuczki i łapówki dla sprzedajnych urzędników.

Hiszpańska ziemia blisko Afryki zwana Gibraltarem do dziś jest skolonizowana przez brytyjczyków.

Dokładnie kto i gdzie ma te 18 tys. hektarów ?

p.s.
Mogłem mieć dziesięć ha w Polsce ale trudno się z rodzicami dogadać. Wybrali 50m2 betonowej "klatki" (mieszkania) w bloku zamiast 10 ha wolności. Kilka lat temu były inne ceny i za te mieszkanie można było mieć 10 ha z ANR + barakowóz (barakowozy) lub budynki gospodarcze z gliny i słomy do zamieszkania przez cały rok. 1 ha lub nieco więcej dla siebie a resztę na vegan ekowioskę na zasadach fundacji lub stowarzyszenia lub jakiejś organizacji pożytku publicznego.

Łysica 
NieVeg

Wysłany: 2012-08-02, 16:46   

Szufla!
Tosiek napisał/a:
To oznacza, że eurodotacje tworzą chory system lichwiarskiej rządzy pieniędzy

Z tym się zgadzam 100%. :mad:
A ta "rolniczka" nazywa się
Cayetana Fitz-James Stuart y Silva,mówią też na nią,
Cayetana de Alba,i/lub,
Duquesa de Alba.
Te dane które podałem to usłyszałem w radio,myślę że chyba się nie machnęli.Bo np.o jej majątku to już czytałem że ma,3.6miliarda eu,i tak samo że ma 4.9mld.eu.
W 2009r był protest rolników którym wydzierżawia ziemię dlatego że ona nic nie produkuje,od nich kasę za dzierżawe bierze i tak samo dotacje z unii spływają do niej.
P.S.jak mi się uda dowiaedzieć ile kasy dostaje ona z unii za dopłtę do gruntów rolnych,to dam cyne

Tosiek 
Ban!
Ktosiek

Wysłany: 2012-10-24, 02:58   

dowiedziałeś się ?

WegeWariat 
Mały Veg

Wysłany: 2015-06-11, 16:29   

Słyszałem od znajomych co tam mieszkają, że te hiszpańskie owoce i warzywa to w dużym stopniu porażka rosnące pod folią i faszerowane świństwami

Odpowiedz do tematu