Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot?
Autor Wiadomość
pawel. 
Ban!

Wysłany: 2014-10-05, 16:35   Zlot?

Tak myslac raz o tym co powiedzial Tekila ze nie byl w anglii, wpadlem na pomysl. Co Wy na to zeby zorganizowac nasteny zlot wegetajan w Londynie? Czyli to by bylo poza granicami kraju- wedrowy tak to nazwijmy.

Oto jak mysle.
Ja teraz bede ciezko pracowal w fabrce czekolady przez 2 miesiace, potem lece do US. Turz przed wylotem bede mial 2 tygdnie wolnego. Mam kawalerke, wiec nie wiem ile osob by tam weszlo, ale powiedzmy maksymalnie w porwach do 10. Zalezy jakie oczekujecie warnki, bo dla mnie to aby byl dach nad glowa i codzinny prysznic i jestem szczesiwy.

Ewentualnie obok jest tani hostel, mozna by tez poprsic paru znajmych o przenocowanie kogos gdyby bylo za duzo osob.

Do atrakcji mozna by dodac tak;
-moge oporwadzic po kilku muzeach co tu znam i lubie (wiekszosc muzeow jest gratis)
- po kilku ciekawych dzielnicach z ktrych kazda ma swoj wlasny urok (np dzielnice artystyczne)

- jest okolo 200 restracji wegheatjanskich w LOndynie (w tym 100 weganskich)

-Dla osob zainterswanych mozna zrobci wycieczke do pobiskiej swiatyni Buddyjskiej, Krysznowskiej lub Sikhowej gdzie daja darmowe obiady wege

-Dla osob pijacych mozna pojsc wieczrem do Pubu.

Gdybym pracowal i nie mogkl oprwadzic moge wyposazyc wege ludzi w mapki londynu z jakimis wskazwkami co mozna zoabczyc, czy jakies podstawy typu Big ben, Tamiza czy London Brige itp

Tak sobie mysle ze taki zlot mogby trfac np ze 3 dni.

Koszty;
- jesli sie kupi bilet wczesiej , mozna przleciec w obie strony za ok 100zl. (bagaz tylko podreczny)
-podroze po miescie (pomoge zalatwic karte miejscka - oyster card)

Nie wiem.
Narazie taka tylko mysl. Tak wstepnie. Mysle ze to by moglo byc za okolo 2 miesiace gdzies czyli w okolicach jesieni. Nie wiem czy ktos by refelektowal bo to jednak nie w POlsce a tam wiekszosc wege ludzi mieszka.

Ale jak cos dajcie znac.

Tequilla 
Veg Do Potęgi
wujek dobra rata

Wysłany: 2014-10-05, 17:10   Re: Zlot?

pawel. napisał/a:
Tak myslac raz o tym co powiedzial Tekila ze nie byl w anglii.

Błąd w pierwszym zdaniu. W Anglii byłem 2 lata, nie byłem tylko na dłużej w Londynie ;) Ale pomysł ciekawy :)

cat bless you

szynka-szynka 
Veg Do Potęgi

Pomogła: 79 razy
Wysłany: 2014-10-06, 04:50   

vendea 
Natchniony Veg
chtoniczka

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2014-10-06, 06:38   

szynka-szynka, nie jesteś sama!

Ziemia jest matką wszystkich ludzi i wszyscy ludzie powinni mieć te same do niej prawa.

pawel. 
Ban!

Wysłany: 2014-10-06, 15:45   

Dziekuje za Wasze wypowiedzi i opinie.
Czyli puki co mamy 2 osoby przeciw i 1 uznajmy za neutralna (Tekila)
Tak jak mniemam, wybaczcie to zazwczaj jest tak ze na kazda osobe ktora pisze, przypada z 5 ktore nie pisza choc zgadzaja sie z piszacymi. Wiec na dedukacje mamy 10 przeciw i 5 neutralnych:)

Jednak ogolnie mysle ze fajnie ze szczrze piszecie, bo szczrosc to dobra rzecz a i emocje trzeba uzewnatrznac. No a z drugiej strony na tym tle nawet opinia Tekili neutralna jest nadzwczaj poztywna:) Za to tez wiec dziekuje tym bardziej.

Puki co wiec pozdrwiam i dzieki za Wasze wypowdzi

Krowa 
Veg Do Potęgi
krowa

Pomogła: 17 razy
Wysłany: 2014-10-06, 16:24   

Ja bym chciała tylko boję się samolotami :(

Surri 
Żona Admina
Pizdata

Pomogła: 78 razy
Wysłany: 2014-10-07, 10:32   

Pawel, podejmujesz się organizacji?
Dawaj termin i konkrety to się pomyśli.

Niezależnie od tego planujemy z taffitem ogarnąć zlot w ojczyźnie (lato 2015)

Połykaj z Surri

pawel. 
Ban!

Wysłany: 2014-10-25, 00:32   

Wydaje mi sie ze musze odwolac niedoszly zlot. Z wielu powodow o ktorych nie wiem czy pisac. Tak czy siak lub przesnac w czasie. Chyba ze ktos chce wpasc teraz tak na szybko na Haolin to zapraszam. TAk raz dwa. Ugoszcze jakmoge. Ale ogolnie to pare spraw itp.

Odpowiedz do tematu