Veg - Wegetarianizm / Weganizm Strona Główna Veg - Wegetarianizm / Weganizm
Forum dla Weg(etari)an

RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co robisz - aby być bardziej przyjazny Matce Ziemi :)
Autor Wiadomość
yarosh1980 
Łamacz Klawiatur

Wysłany: 2017-10-03, 17:28   

Hate napisał/a:
Pewnie dlatego jest to wykroczeniem, za które grozi grzywna. Mam nadzieję, że kiedyś cię złapią

Czyli jesteś tylko konfidentem który za nic ma wszelkie pożyteczne uczynki jeśli nie pasują do tego, co napisane w papierach. Bez względu jak absurdalne byłyby przepisy - ty zawsze staniesz po stronie ich autorów i przeciwko tym, którzy zrobili im coś wbrew. W Szwajcarii jest przepis zakazujący spuszczania wody w toalecie w mieszkaniach po godzinie 22, aby nie przeszkadzać sąsiadom. Niech by tylko Polska wzięła z niej przykład, to ty byś zaczął konfidować osoby spuszczające wodę i chciałbyś ich ukarania. A wszystko w imię stawiania prawa na piedestale bez względu na wszystko. To wskazuje na brak samodzielnego myślenia, na bycie bezwładnym robotem który bezkrytycznie spełnia wszystko co mu się odgórnie rozkaże. Założę się, że optowałeś za siłowym usuwaniem i karaniem zielonych aktywistów blokujących drogi oraz przywiązujących się do drzew by chronić Dolinę Rospudy, bo przecież w przepisach istnieją zakazy takich zachowań. A w przypadku jakichś 'procesji' w obronie łona natury chętnie skierowałbyś jak najwięcej wniosków do sądu za blokowanie jezdni na drodze marszu, bo to łamie porządek. Z pewnością też chciałbyś żeby złapano wszystkie osoby używające przepalonego oleju ze smażalni jako ekologicznego paliwa do samochodu, bo przecież jazda na nieopodatkowanym paliwie to przestępstwo karno-skarbowe. Stary olej nie nadaje się już do frytek – ale do spalania w przerobionym dieslu jest doskonały. I nie należy się do tego głośno przyznawać. Ryzyko wpadki przy zachowaniu ostrożności jest znikome. A olej napędowy to tak naprawdę bardzo tanie paliwo – litr kosztuje ok. 2 zł, reszta to haracz narzucany przez państwo oraz marża operatorów stacji. Gdyby trzymać się prawa i zapłacić akcyzę za olej rzepakowy wlewany do baku, to byłby on ponad dwa razy droższy od normalnego oleju napędowego. Tak więc Hejtuś, nie liczysz się z zasobami środowiska, tylko przytakujesz na kolejne szalone paragrafy i chcesz złapania "winowajcy" bez względu na to, co zrobił. A w czasach okupacji hitlerowskiej, z racji twojego hołdowania prawu, czyż nie byłbyś wzorowym kapusiem? Tu też nie byłoby inaczej z kapowaniem osób pracujących w podziemiu i wydawaniem Żydów w ręce nazistów tylko dlatego, że takie były aktualnie obowiązujące przepisy na okupowanych ziemiach polskich. Ostatnio czeka na wprowadzenie przepis zakazujący handlu w niedziele, który obejmuje również klientów. W nowym prawie grozi kara 2 lata więzienia dla klientów robiących zakupy w niedziele. Ho ho, tylko czekać aż będziesz wskazywał "patrolom niedzielnym" ludzi łamiących twoje ukochane przepisy. Jeśli zauważysz kogoś z siatką lub wypchaną torbą, to goń szybko na policję albo straż miejską i wskaż im takiego delikwenta. Wtedy patrole będą mieć prawo poprosić o okazanie. Jeśli znajdzie się tam jakiś nabiał, warzywa, soki, to mogą dokonać rewizji osobistej w celu poszukiwania paragonu. Już czuć jak będziesz optował za najwyższymi karami za mięso i serki homogenizowane, trochę lepiej jak złapią z papierem toaletowym. Oczywiście jeśli człowiek pójdzie na współpracę i wsypie swojego "dilera", to możliwe jest obniżenie kary do 1 roku bezwzględnego więzienia. Tak na marginesie, pewnie uważasz, że to i tak pobłażliwe, bo powinno być 10 lat za dilerkę produktów spożywczych i 5 lat za posiadanie. Wtedy udałoby się ukrócić ten obrzydliwy zwyczaj obrotu produktami spożywczymi w dni zakazane. Powstaną meliny z pieczywem, nabiałem i słodyczami. Będziesz miał pełne ręce roboty przy namierzaniu ludzi łamiących przepisy i przy cytowaniu im paragrafów.
Chociaż jedno muszę przyznać - co jak co, ale dzięki twojemu złorzeczeniu stałem się ostrożniejszy i umieszczam żarcie w lesie tak, żeby nikt tego nie zauważył:)) Zatem przydała mi się twoja mowa nienawiści:)
Mam stałe miejsce w lasku, taki dołek w ziemi, do którego wyciepuję obierki, i on nigdy nie staje się na długo pełny - te resztki znikają. Ale nie powiem ci gdzie to jest, żebyś mnie nie skonfidował. Nie można dopuścić do tego, aby zwierzęta i roślinność przez ciebie głodowały.

Hate 
Mentor
Pull The Plug

Wysłany: 2017-10-07, 16:55   

yarosh1980 napisał/a:
Bez względu jak absurdalne byłyby przepisy - ty zawsze staniesz po stronie ich autorów i przeciwko tym, którzy zrobili im coś wbrew.

Są absurdalne, bo tak podpowiada ci twój rozum? Na twoim miejscu bym na nim nie polegał.

yarosh1980 napisał/a:
Chociaż jedno muszę przyznać - co jak co, ale dzięki twojemu złorzeczeniu stałem się ostrożniejszy i umieszczam żarcie w lesie tak, żeby nikt tego nie zauważył:))

O, no i mamy pisemne przyznanie się do winy. Jest też zdjęcie hmm, twarzy. Zaraz piszę na policję!

https://smialezdjeciapatrycji.wordpress.com/

I blog na fb:

https://www.facebook.com/...06096063015461/

yarosh1980 
Łamacz Klawiatur

Wysłany: 2017-10-07, 19:58   

Hate napisał/a:
Są absurdalne, bo tak podpowiada ci twój rozum?

Aha czyli każdy przepis bez wyjątku jaki istnieje w Polsce lub Europie uważasz za doskonały i nie masz nic przeciwko, a nawet jesteś za. No to ja nie mam więcej pytań. Takimi jak ty łatwo się steruje, elity mają z ciebie pożytek, oni chcą jak najwięcej takich lizusów, potulnych i miękkich mentalnie którzy pozwalają innym myśleć za siebie.

Hate napisał/a:
twój rozum? Na twoim miejscu bym na nim nie polegał.

Ten tekst zerżnąłeś od tumora. Może wymyśliłbyś coś swojego i napisał coś od siebie zamiast plagiatować innych hejterków z którymi miałem na pieńku?

Hate napisał/a:
Jest też zdjęcie hmm, twarzy. Zaraz piszę na policję!

haha ale śladu po przestępstwie już nie ma, bo zostało zjedzone przez zwierzątka :P Więc nici z dowodu na moje "przewinienie".

D.M. 
Veg Do Potęgi
weg liberalny

Wysłany: 2017-10-08, 22:59   

yarosh1980 napisał/a:
Aha czyli każdy przepis bez wyjątku jaki istnieje w Polsce lub Europie uważasz za doskonały i nie masz nic przeciwko, a nawet jesteś za.

Takie twierdzenie zupełnie nie wynika z tego, co pisał Hate. On omawiał tylko jeden przepis.

Odpowiedz do tematu